Kot syjamski czy maine coon? | futrzyki | e-blogi.pl
_blog futrzyki
Kot syjamski czy maine coon? 2016-01-22

Kilka miesięcy temu kupiłem no właśnie kota syjamskiego - tanio to niestety nie było, ale trudno bądź co bądź myśleć, że kot syjamski będzie niedużym kosztem. Zbytnio dystyngowane zwierzę, zapewne większość ludzi przyklaśnie tej opinii. No cóż, bardzo lubię tego kotka! Ładny wygląd u kota to coś bardzo ważnego. Na dodatek trudno nie docenić, iż są piekielnie pełne życia. Osobiście wolę koty, których jest wszędzie pełno, to bądź co bądź miła rozrywka. Naprawdę kupcie kota syjamskiego, zdecydowanie nie bójcie się tego.


Uważam, że autentycznie większość kotów to bardzo inteligentne istoty żywe. Jednakże ciężko nie dostrzec, iż bądź co bądź niektóre typy kotów są inteligentniejsze od innych. Choćby wywodzący się z Ameryki Północnej jakby nie patrzeć również śliczny, kot mainecoon, to szalenie inteligentne zwierzę. Naprawdę się cieszę, że aktualnie aż tak sporo osób kochających koty sięga po te koty, ponieważ pod każdym względem są niesamowite. Zgodzicie się ze mną?


Dane o kotach z tej strony. Za niepoprawne dane nie odpowiadam. W domu mam kota syjamskiego oraz maine coon i stwierdzam, że są kochane. Nie widzę w nich wady.


Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]